3 tipy na „kávové“ dárky, které zaručeně potěší

Narozeniny, Vánoce, jubilea, výročí a další příležitosti jsou nedílně spojeny s oslavami, na kterých se předávají dárky. Ale kde pořád brát inspiraci? Pokud jste v poslední době absolvovali nespočet událostí a rozdali spoustu dárků a dárečků všeho druhu, určitě vám přijde vhod několik konkrétních tipů. Zaměřili jsme se na potřeby k přípravě kávy – na té si totiž pochutná téměř každý, a to i několikrát za den.

1. Kávovar

Není nad vůni čerstvé kávy. Připravit ji lze různými způsoby a rozhodně není zapotřebí drahého kávovaru za desítky tisíc korun. Stylové a kvalitní kávovary jsou k mání za mnohem dostupnější částky. Designově čisté linie a nablýskaný nerez najdete například v nabídce oficiálního e-shopu české značky Tescoma. Dobrou volbou je model Monte Carlo, které se vyrábí ve variantách pro dva, čtyři a šest šálků. Vypadá skvěle a nestojí ani tisíc korun.

2. Moka konvice

Tescoma vyrábí kuchyňské potřeby všeho druhu, a tak vás jistě nepřekvapí, že v nabídce najdete také klasické moka konvice pro přípravu tradičního espressa. Model Paloma se vyrábí ze zdravotně nezávadného hliníku (EN 601) a rukojeť je ze žáruvzdorného plastu. Je určen pro použití na elektrických, plynových i sklokeramických sporácích a opět si lze vybrat z několika variant s různým objemem.

3. Příslušenství všeho druhu

Pokud dotyčná osoba kávovar či moka konvici nepotřebuje, můžete ji udělat radost některou z praktických pomůcek pro přípravu kávy. Třeba sítkem na kávovou sedlinu – je určeno pro slévání zachycené sedliny při čištění hrnků po kávě typu „turek“.

 

 

Dobrou volbou však může být i nerezová odměrka na kávu pro snadné dávkování, ruční mlýnek či šlehač na mléčnou pěnu. Podobných vychytávek, které umocní zážitek z přípravy jednoho z nejoblíbenějších nápojů, najdete v nabídce Tescomy víc než dost. Jsou kvalitní, mají atraktivní vzhled a moc nestojí. Jednoduše ideální dárky pro každou příležitost.