Jak opravit lak a alu kola

Téměř každému řidiči se již stalo, že na svém autě našel poškrábaný lak, ať už z vandalství nebo nejčastěji došlo k poškození před obchodním centrem nebo na sídlišti, kde je vedle sebe seřazeno velké množství aut, a tak dochází k častému poškrábání nákupními vozíky nebo otevíráním dveří.

Proto je zde služba PaintFixPro na opravy laku Praha anebo také alu kol. Jde o službu s mnoha výhodami, mezi které patří úspora času, kdy doba opravy laku Praha trvá ca 2-4 hodiny, úspora nákladů oproti klasickým metodám. Dále jde o efektivnější a šetrnější metodu k autu, je opravováno pouze poškozené místo. Odpadají zde také dodatečné výdaje a starosti spojené s přistavením auta a jeho vyzvednutím, stačí si jen domluvit čas, který vám nejvíce vyhovuje. Stačí vytočit číslo 604 243 484 a domluvit si termín a vy tak nemusíte zůstávat několik dní bez auta, to budete mít k dispozici ještě tentýž den. Dílna je umístěna téměř v centru Prahy.

PaintFixPro představuje systémy chytrých oprav laku, které využívají speciální postupy k opravě menších a středně velkých poškození laku, a to bez výměny celého dílu nebo opravy velké plochy. Jde o úzce specializovanou ruční práci na vymezené ploše, a proto je optimální se domluvit na dalším postupu s technikem na místě v dílně. Nikdy není opravována ležatá plocha, tzn. kapota nebo střecha auta. Stejným způsobem a postupem lze provádět i opravy alu kol Praha.