Jak si půjčit automobil?

 Autopůjčovna Praha nabízí pronájem vozidel. Poskytuje i asistenční služby, osobní dopravu a přepravu osob, a to osobními vozidly, prostorným minibusem nebo vozidly třídy VIP. Využít lze pronájem vozidel SUV, užitkových nebo i luxusních. Jedná se tedy o půjčovnu vozidel opravdu se všemi službami. Vyberete si tak vozidlo přesně podle Vašich představ a ze široké nabídky malých aut, limuzín, kombi, kabrioletů, SUV, nebo sportovních kupé, ale i užitkových vozidel.

Půjčovna aut Praha nabízí garantovanou kvalitu a nejnižší sazby zapůjčení automobilů na denní, týdenní nebo i měsíční dobu. Všechny vozy jsou pojištěny, to platí i v případě nehody nebo při výměně v případě poruchy.

Pro stále klienty je připravena sleva až 20%, půjčovna nabízí přistavení vozidla na místa svých poboček. Veškerá vozidla jsou vybavena dálniční známkou a v zimním období i samozřejmě zimními pneumatikami a k pronájmu je nabízena i celá řada autodoplňků, jako jsou střešní nosiče, zimní řetězy, navigace nebo dětské sedačky. Nemusíte se bát ani o technický stav vozidel, ty jsou pravidelně servisována a obměňována, takže před každým zapůjčením čeká na klienty čisté a spolehlivé auto.

Pokud nenajdete ve vozovém parku Vaše oblíbené auto? To vůbec nevadí, půjčovna aut Praha se pokusí Vám jej zajistit. Stačí jen vytočit telefonní číslo 702 009 200 a zaměstnanci Vám rádi zodpoví Vaše dotazy.