Jaké stany na nejrůznější příležitosti?

Rychle rozkládací nůžkové stany dodává společnost VYRASTA team, s.r.o., která již více jak 20 let působí na trhu. Jedná se tudíž o firmu s tradicí specializující se na poli reklamy, což je koordinováno zkušeným týmem zaměstnanců. V širokém sortimentu si lze vybrat také samozřejmě náhradní díly na stany a další typy prodejních stánků, vlajky s reklamními poutači, stoly a doplňky ke stanům, závěsy do dílen, hal a svařoven, plachtoviny na metráž, celty, nehořlavé tkaniny, potahy na auta a motorky nebo další výrobky na zakázku.

Jedním ze stěžejních produktů firmy v e-shopu jsou nůžkové stany. Jsou skvělá volba a dobrá investice. Lze je samozřejmě doplnit reklamním potiskem, čímž tak získají nůžkové stany mnohonásobně vyšší marketingovou hodnotu. Grafický návrh lze přenést přímo ve stejné podobě na tkaninu, barvy jsou syté a velice výrazné.

Firma nabízí služby, jako jsou zakázková výroba a zpracování technických tkanin, výroba a zpracování dalších technických materiálů, aplikace kování a dalších plachtových systémů, thermosublimační tisk a zpracování potištěných tkanin nebo zpracování kovů.