Wellness pobyt? Ideální vánoční dárek!

Čas Vánoc se blíží. Už víte, co letos nadělíte svým blízkým? Skrz Vás jim může Ježíšek donést téměř cokoliv – drahé elektro, luxusní oblečení, drahocenné šperky. Rád jim ale nadělí i relaxační a odpočinkové wellness pobyty. Poukázky na pobyt v Luhačovicích moc neváží, pod stromečkem nezaberou moc místa, ale přesto maximálně potěší.

Wellness pobyty v Luhačovicích

Wellness pobyty plné klidu a pohody můžete dopřát sobě i vašim blízkým třeba teď o Vánocích. Augustiniánský dům v lázních Luhačovice pošimrá všechny vaše smysly. Odpočinout a uvolnit své tělo můžete skrze wellness procedury. Váš jazýček rozmazlíte labužnickým menu. Od práce, starostí a stresu dokonale vypnete s naší rozmanitou nabídkou ozdravujících pobytů.

Pokud wellness pobyty darujete sobě nebo svým blízkým právě jako vánoční dárek, mohou oni nebo vy zažít druhé Vánoce. S tím rozdílem, že ty druhé budou už o kýženém odpočinku a relaxaci a ne o cukroví a úklidu.

Jaké kouzlo má darovaný wellness pobyt?

Můžete darovat ponožky, svetr či luxusní vůni a vaši blízcí budou mít z dárků radost. Ale ne tak velkou jako z wellness pobytu. Níže nabízíme pár pádných důvodů, proč darovat (nejen na Vánoce) právě wellness pobyty.

  • Na wellness pobyt se budou vaši blízcí těšit ještě dlouho po Vánocích.
  • Luxusní wellness pobyt si většina lidí jen tak zbůhdarma a pro sebe nekoupí, udělat to musíte za ně.
  • Wellness pobyty jsou komplexním dárkem – postarají se o radost u vánočního stromečku, umožňují obdarovaným stále se těšit na pobyt v lázních, fungují jako balzám na unavené tělo i mysl.
  • Nehmotné dárky jako jsou wellness pobyty se v dnešní době nosí. Alespoň pro většinu lidí je dnes lepší dostat zážitek než nějakou věc.
  • Dárek, který lze prožít je ten nejlepší dárek ze všech.
  • Poukaz na wellness pobyt pod stromečkem nezabere příliš místa – vířivku, bohatý raut, čistě povlečené lože i masérské pomůcky hravě ukryjete do jedné obálky.
  • Wellness pobyty darované o Vánocích pomohou vašim blízkým s vyplněním novoročního předsevzetí, které zní „v novém roce více odpočívat”.
  • Wellness pobyty si jako pár můžete o Vánocích koupit pro sebe.